Trenéři portálu

Rubecký Lukáš

Celý život se věnuji sportu, ale především basketbalu. Basketbal vedl moji cestu přes Zlín, Olomouc, kde jsem dva roky studoval Fakultu tělesné kultury, nabíral zkušenosti, jak z aktivního sportování, tak třeba z trénování basketbalu. Když jsem se vracel před 4 lety do Kyjova, tak jsem chtěl založit pohybové centrum, kde by našel útočiště, jak vrcholový sportovec, tak někdo s problémy se zády, starší, mladší, ženy, muži, jednoduše každý, kdo miluje pohyb, nebo se opět chce hýbat. Pevně věřím, že se nám to v LR FITu daří a lidi, s kterými spolupracuji jsou lidé na správném místě, stejně, jako zázemí, které se snažíme zdokonalovat neustále, stejně jako principy tréninku, které vedou k danému cíli! Proto kladu velký důraz na vzdělání, kreativitu, informace, ale především na vývoj a tvoření vlastní cesty.

Kvalifikace: Instruktor kondičního posilování, Výživový poradce

Semináře a kurzy: DNS sportovní kurz 1, DNS sportovní kurz 2 (dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře), TRX, TRX sport medicine, Anatomy trains (level 1), Functional movement sceen (level 1), Základy vzpírání (fitness institut) Move it! (3D FITNESS), Kettlebells (3D FITNESS), Gravity (3D FITNESS), Foam rolling (level 1), Fitball and overball (AC academy), Výživa dětí, Sportovní výživa a wellness, Ramena (Petr Růžička – ido portal method), Primal Move (APK), SM Systém (A, B, D, E/ metoda doktora Smíška), TRX RIP trainer (3D FITNESS), Body and Balance (3D FITNESS)

Štěpán Špaček

Kvalifikace a kurzy: Kvalifikace : DNS sportovní kurz 1, DNS sportovní kurz 2, Základy vzpírání (Fitness institute), TRX GSTC (3D FITNESS), MOVE IT! (3D FITNESS), KETTLEBELLS FORCE (3D FITNESS), BODY AND BALANCE (3D FITNESS), Primal move (APK), Stojka-seminář (Petr Růžička – ido portal method), Ramena (Petr Růžička – ido portal method)

Jakub Gajda

Jakub Gajda

Sport a pohyb byl vždy nedílnou součástí mého života od útlého mládí. Začínal jsem fotbalem, později to byly úpolové sporty. Díky tomu, jsem se začal více věnovat o pohyb a to zejména silový trénink, kterému se věnuji asi 10 let. Za tuto dobu jsem si prošel různými fázemi od cvičení na hypertrofii po olympijské vzpírání. Víc a víc jsem si začal uvědomovat komplexnost tohoto oboru a začal se aktivně vzdělávat v dané tematice, abych mohl nadále posouvat sebe i mé klienty. Momentálně se věnuji zejména osobním tréninkům, kde s klienty můžeme individuálně pracovat na jejich cílech a potřebách a jsem také kondičním trenérem prvoligového, softbalového týmu LOCOS Břeclav. Věřím, že principem tréninku by měl být individuální přístup k jedinci a hledání optimálního nastavení tréninku pro daného člověka. 

Kvalifikace: Funčí trenér se zdravotním zaměřením, Certifikovaný trenér DNS 

Semináře a kurzy: Škola dřepu (Mgr. Gabriel Buzgó PhD.), DNS sportovní kurz 1,2,3 (Rehabilitation Prague school), Trénink dětí a mládeže (Antmann), Funční trénínk (3D fitness), TRX (3D fitnes), Funkční Diagnostika (fitness institut), Core I (fitness Institut), Bolavá záda (fintess institut), Dolní končetiny (fitness institut), pánevní dno (fitness institut), Zdravé a funkční ramena (fitness institut), Kompenzační cvičení (fitness institut), Záda (Improve Academy), OS resety (KB5), Super Joint (KB5), Feldenkraisova metoda, Crossfit (Michal Merganič) 

Víťa Horák

Již od malička jsem byl rodiči vedený ke sportu a pohybu, mou volbou číslo jedna nakonec zůstal basketball. Ikdyž jsem byl sportovec, tak jsem až do vysoké školy měl příšerné stravovací návyky a moje váha se vyšplhala na neuvěřitelných 120kg se 185cm … V té době jsem si řekl dost a začal jsem se více věnovat tomu, jak správně a efektivně cvičit a do toho se stravovat. S tímto životním stylem jsem propojil i vysokou školu a v roce 2019 jsem získal Bc. z fyzioterapie. Pohyb, cvičení, strava, fyzioterapie do sebe dokonale zapadá a jsem neskutečně šťasný, že tohle vše můžu v LRfit uplatnit, ať už dojde kdokoliv od vrcholového sportovce, až po člověka s bolestmi a pohybovými omezeními., kterých se chce zbavit.

Vzdělání, kvalifikace a kurzy: Fyzioterapie (bakalář, MUNI), Aplikovaná kineziologie (magisterské studium, v průběhu), Kinesiotaping (rehasport), Mobilita I (fitness institut), Základy vzpírání (fitness institut), Seminář sportovní fyzioterapie (rehasport)

Simona Plachá

Simona Plachá

Jako malá jsem se zajímala o módu. Takže úplně něco jiného než kolegové. Z toho plyne následné studium na SPŠ TEXTILNÍ v Brně. A jak to tak většinou bývá, něco se změnilo a přišly nové zájmy.

Samozřejmě i další nikdy nekončící studium. Jak se to říká?

Čím víc vím, tím víc vím, že nic nevím.

AKTIVNĚ V TĚHOTENSTVÍ (Groofy), PORT DE BRAS – basic level 1 (Lucie Dědičová), Diagnostika a terapie funkce dětské nohy z pohledu vývoj. kyneziologie ( STOTT PILATES), ODPOROVÝ KRUH – ´´MAGIC CIRCLE ´´ (IQ POHYB), DECH A DIASTÁZA – držení těla úroveň 2 ( IQ POHYB), ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ (Fitness Blue Gym Academy), RUKA A DLAŇ – držení těla úroveň 2 (IQ POHYB), AXIÁLNÍ SYSTÉM – držení těla úroveň 1 (IQ POHYB), ROTAČNÍ PRINCIPY PÁTEŘE – držení těla úroveň 2 (IQ POHYB), PLETENEC DOLNÍ KONČETINY (IQ POHYB), PLETENEC HORNÍ KONČETINY (IQ POHYB), PĚNOVÝ VÁLEC (IQ POHYB), SHAMBALLA 1024, MASTER CLASS – rotace a ruka (IQ POHYB),TĚHOTNÉ A PO PORODU (IQ POHYB), FUNKČNÍ STREČINK – A  (IQ POHYB), ZÁVĚSNÝ SYSTÉM – C (IQ POHYB), ZÁVĚSNÝ SYSTÉM – BODY (IQ POHYB), ZÁVĚSNÝ SYSTÉM – CORE  (IQ POHYB), MASTER CLASS – rotace a pánevní dno (IQ POHYB), TRIGGERPOINT – foam rolling BOSU CORE (FACE CZECH ACADEMY), S-BALLY 20 a 30 cm (IQ POHYB), INSPIRACE – vady páteře – kyfotická, lordotická křivka, plochá záda (IQ POHYB), STOVKA – ´´matka všech cviků´´  (IQ POHYB), SKOLIOZA (IQ POHYB), FOOTWORK (IQ POHYB), KYFOZA  (IQ POHYB), PILATES ANATOMIE (IQ POHYB), Personální trénink v TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU (FACE CZECH AC.), CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ A PO PORODU (FACE CZECH AC.), PILATES MATWORK 1. – 3. modul (PILATES CLINIC Mgr. Daniel Müller), ANOREXIE A BULIMIE – TRENÉRSKÁ ŠKOLA PETRA STACHA, SPINNING – high intensity training BRNOINSTRUKTOR FITNESS – FITNESS ,  TONUS – Dr. PETR TLAPÁK, SPINNING INSTRUKTOR